Yerli ve Yabancı Öğretmenler | En yoğun Programlar | En Ekonomik Taksitler | 6 Kurluk Sistem | Eğitim Garantisi | Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | Konuşma ve Gramer Aktiviteleri |Modern Derslikler |Business Class |YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, YDS, ÜDS, KPDS, ELTS | TOEFL |


AboutImage Akademi Dil Kursları Deneyimli, Uzman, Çağdaş ve Yenilikçi Eğitim Kadrosu ile Yabancı Dil Eğitimine başlamıştır. Kurucuları da İngilizce Öğretmeni olan Akademi Dil Kursları Beylikdüzü’n de Ingilizce Eğitimi ihtiyacına cevap vermek için açılmıştır. Akademi Dil Merkezi’nin farkı; eğitim anlayışı; “Herhangi bir dili 14 yaşına kadar zorluk çekmeden öğrenebilirsiniz. Farklı bir dil öğrenmek ana dili edinmek gibi kolay olmaz. Dil öğrenmeyi öncelikle sürekli kılabilmek gerekir. İstenilen sonucu alabilmek için sabretmek ve azmetmek gerekir.”
“Sınıfta öğretmenin kurduğu atmosfer de çok önemli. İnsanlarda yanlış yapma korkusu var. Bu yüzden, cevabı bilseler bile söylemiyorlar. Biz bunun üzerinde çok duruyor ve öğrencileri konuşmaya teşfik ediyoruz. Zaten bizler, kursiyerlerin yanlışlarını düzeltmek, doğruları göstermek için varız.”

...Genel İngilizce
 İlköğretim İngilizcesi
 YDS-SBS-ÜDS
 KPDS-TOEFL
 Konuşma Kulübü...
Sadece İngilizce bilmek yeterli değildir, İngilizce öğretecek öğretmenin Türkçeyi’de çok iyi bilmesi gerekir. Bu, diğer diller için de böyledir. Dershanemizde, öğretmen tercihi yaparken, üzerinde hassasiyetle durduğumuz şey; Öğretmenin Türkçe’ye olan hakimiyetidir. “Türkiye’de İngilizce öğrenilmez” savına şiddetle karşı çıkan kurucularımız, Türkiye’de ingilizcenin, Türkçeye hakim öğretmenlerle daha iyi öğrenileceğini düşünüyor. Türkçe ve İngilizce dil yapısı olarak çok farklı dil gruplarına ait oldukları için, birbirinden çok farklı gramerlere sahiptirler. Biz yurtdışından öğretmenlikle hiç alakası olamayan kişileri getirip, yabancı hocalarımız var diye reklam yapmıyoruz. İşinde uzman yurtdışı masterlı kişilerle çalışıyor, bilgi ve birikimlerimizi öğrencilerimizle paylaşıyoruz. Gelecek insanlar farkedeceklerdir ki; burada klasik öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok, arkadaşlık dostluk ilişkisi var. Bu samimiyet ortamında, insanın ingilizce öğrenmemesi için hiç bir sebep yok. Akademi Dil Programlar; Akademi Dil Merkezi öğrencinin seviyesine (Başlangıç-Orta-İleri), ihtiyacına (Genel İngilizce-İlköğretim İngilizcesi-YDS-SBS-ÜDS-KPDS-TOEFL-Konuşma Kulübü ve diğerleri) ve zamanına (Hafta içisabah/akşam-Haftasonu sabah/akşam) yönelik bir çok seçenek sunmaktadır. Akademi Dil Merkezi size uygun bir program mutlaka bulacaktır. Programlarımız hakkında detaylı bilgi vermek sorularınızı cevaplamak için sizi dershanemize bekliyoruz.

 

© 2007 Akademi Dil Kursları
Bizimkent A2 Blok, Daire:2
Beylikdüzü / İSTANBUL
Telefon: +90 212 873 00 90   Cep: +90 543 771 09 20
Fax: +90 212 873 00 92